ANALIZA INDYWIDUALNA

Poznaj swoje naturalne tendencje.

Jesteś jedyną osobą, która urodziła się dokładnie w tym samym miejscu i czasie. Jesteś integralną częścią wszechświata, co za tym idzie lokalizacja i układ znaków na niebie, który towarzyszył Ci, podczas pierwszego oddechu odzwierciedlają się w Twojej naturze. Układ taki można zmierzyć za pomocą obliczeń astrologicznych.

Astrologia, która niegdyś uważana była za Królową Nauk bada zależności pomiędzy ciałami niebiańskimi, a tym co wydarza się na ziemskim poletku, pozwala dostrzec i zrozumieć Twój kierunek życiowy oraz związane z nim naturalne tendencje. Uświadomienie sobie uwarunkowań, którym podlega nasza materialna natura, to przełomowy krok ku wyzwoleniu się z nich. O wpływie astrologii praktycznie na każdą płaszczyznę życia wiedział chociażby uznawany za ojca współczesnej medycyny Hipokrates, świadczy o tym cytat:

Człowiek, który nieobeznany jest z wiedzą astrologii, zasługuje raczej na miano błazna, aniżeli lekarza.

Hipokrates

Rola Astrologii jest przez świat uzależnionej od chemicznych specyfików i nowoczesnej technologii medycyny marginalizowana. Z naszego doświadczenia nie ma ku temu sensownych argumentów. Omawiane przez nas narzędzie wyjaśnia wiele kwestii dotyczących zdrowia, ale także innych płaszczyzn życia, w tym kariery zawodowej, związków, rodziny, posiadania, podróży czy życia towarzyskiego.

Dla potrzeb analizy istotne jest zatem, abyś poinformował nas o swojej dacie urodzenia, godzinie oraz miejscowości. Posłuży nam to ku temu, aby bardziej precyzyjnie zdiagnozować Twoją osobowość i naturalne tendencje.

Kolejną informacją, jaką chcemy pozyskać, jest poznanie konkretnej intencji, która przyprowadziła Cię tutaj. Możesz zapytać o cokolwiek zechcesz, a my na podstawie obliczeń, swojej wiedzy i doświadczenia dołożymy starań, aby znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci zrobić istotny krok na ścieżce samorealizacji.

Analiza

Wyślij do nas wiadomość na adres: analiza@kompasosobisty.pl
W treści wpisz swoją datę urodzenia (znaczenie mają minuty, jeśli nie jesteś pewny/a, skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego i poproś o podanie Ci tej informacji) oraz miejscowość.
Następnie napisz co sprowadziło Cię do nas. Im bardziej szczegółowo opiszesz, tym bardziej precyzyjnie będziemy mogli zdiagnozować konkretny bagaż, który Cię obciąża, co za tym idzie pomóc Ci się go pozbyć.

Pytania i odpowiedzi

Jaką astrologią się posiłkujcie?
Wykorzystujemy obliczenia i założenia Astrologii Wedyjskiej. Dla pełniejszego zrozumienia posiłkujemy się także wiedzą z innych źródeł astrologicznych.

Co zawiera analiza?
Analiza zawiera konkretną odpowiedź na Twoją wiadomość. Wskazujemy Ci klucz, do zrozumienia autentycznej przyczyny Twojego problemu. Dodatkowo otrzymasz od nas interpretację Twojego horoskopu urodzinowego, która pozwoli Ci nabrać nowego spojrzenia, praktycznie na każdą płaszczyznę, po której się poruszasz. Zauważysz swoje uwarunkowania, co pozwoli Ci rozpocząć bardziej świadomą pracę nad wyzwoleniem się z nich.

Kiedy otrzymasz analizę?
Czas oczekiwania na analizę to dwa tygodnie od momentu otrzymania Twojej wiadomości i wpłaty na nasze konto.

Jaka jest cena?
Cena za stworzenie indywidualnej analizy wynosi 300 zł. W przypadku chęci dalszego współdziałania proponujemy skorzystać z naszych pozostałych narzędzi: Kompasu Osobistego występującego w formie plannera książkowego bądź konsultacji.

Top