Artur Ligięza. Człowiek jest tyle warty ile daje innym.

Artur Ligięza – przez wiele lat agresywne zwierzę korporacyjne odnoszące sukcesy. Po osiągnięciu wyznaczonych celów skupił się na obronie uciekających minut, godzin i dni. Z momentem zakończenia kariery korporacyjnej zafiksowany na rozwijaniu własnej działalności gospodarczej i … gospodarowaniu czasem. Obroniony czas poświęca rodzinie i realizacji własnych pasji, przenosząc je na młodsze pokolenie. Pasjonat wędkarstwa, chodzenia po górach i dalekich podróży. Szczęśliwy i spełniony ojciec trójki dzieci.

1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Człowiek jest tyle warty ile daje innym. Dla mnie w życiu najważniejszy jest spokój, więc staram się go dostarczać rodzinie i bliskim w życiu prywatnym. To samo przyświeca mi w prowadzeniu firmy -> spokój dostarczany klientowi. Nie dotyczy pracowników :).

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

W pracy, każdej której się podejmowałem, fascynuje mnie rozwój i proces tworzenia. Dążenie do perfekcji we wszystkim tym, czym się aktualnie zajmuję.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Przeżyć życie w zgodzie ze sobą. Przy okazji dotrzeć na sam szczyt piramidy Maslowa, czyli dojść do etapu samorealizacji. Mieć na to czas, chęć i siłę. Jako, że tam dotarłem chciałbym ułatwić to bliskim i przyjaciołom wskazując drogę i popychając ich możliwie mocno do przodu.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi. Doceniam!
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
27 − 8 =