Jak widać, rynek kryptowalut przeżywa bezprecedensowe czasy. A koszty rosną. Bitcoin już dawno został przekroczonygranica w dziesiątkach tysięcy dolarów. Ponadto inwestorzy są również optymistycznie nastawieni do możliwości inwestowania w kryptowaluty.

Jak powstała kryptowaluta?

Narodziła się idea blockchain Na długo przed narodzinami Bitcoina (200Osiemrok). Amerykańscy kryptografowie opisali to w 1991 roku. Jednak nikt wtedy o tym nie pomyślałz ta technikaoraz Poniedziałekjezioro Pełnienie funkcji waluty cyfrowej.

Blockchain można przeglądać w kategorii baz danych, które rejestrują i przechowują informacje o transakcjach. Dane przechowywane w blokach jednokierunkowych nie są przechowywane na centralnym serwerze. Rejestracja jest całkowicie zdecentralizowana.Choć technologia ta kojarzy się przede wszystkim z kryptowalutami, może mieć również inne zastosowania, takie jak: realizacja transakcji, przechowywanie tożsamości cyfrowych, bezpieczeństwo systemów głosowania.

Co najbogatsi ludzie myślą o Bitcoinie?

Wraz ze wzrostem cen kryptowalut przyciągnęło to uwagę głównych graczy inwestycyjnych, w tym miliarderów. w każdym razie, chociaż Słyszano krytyków, którzy postrzegają kryptowaluty jako bańkę spekulacyjną. Pomimo wysokiej kapitalizacji rynku Bitcoin, jego cena może być wysoka jednego dnia, ale następnego dnia spaść. Jest dziki, nieprzewidywalny, szalony i otwarty na to, co mają do powiedzenia potężni. To główne powody fali krytyki w świecie finansów.

Kiedy notoryczny krytyk kryptowalut Warren Buffett zdobył swojego pierwszego bitcoina, Żartobliwie wolałby raczej dać swojej wnuczce spadek w dolarach.

Jak widać na stronie internetowej, Michael Thaler twierdzi, że jego firma nabyła bitcoin o wartości ponad 1 miliarda dolarów. Jako entuzjasta walut cyfrowych potwierdził swoją firmęgI zainwestował 4,6 miliarda dolarów w Bitcoin. Jego zdaniem może to być jedna z najlepszych opcji przechowywania środków.

Na jednej ze stron można przeczytać, że Ray Dalio zaleca inwestowanie w złoto jako zabezpieczenie przed wysoką inflacją. To samo mówi się o Bitcoin w dzisiejszych czasach. Nie uważa się za eksperta od kryptowalut, ale jego zalety wciąż przykuwały jego uwagę.Według niego to spore osiągnięcie, alternatywa dla złota i gwarancja prywatności. Tłumaczyć.

Według jednej strony internetowej, do niedawna Mark Cuban uważał, że Bitcoin jest wart mniej niż banan. Tak jak nie tak dawno przyznał się do inwestowania w bitcoina i inne kryptowaluty, ale nie powiedział, ile ma. Wydaje się, że w tej chwili jest podekscytowany rynkami kryptowalut, mimo że zauważa ich dużą zmienność.okPotrzebujesz nerwów ze stali. Zwraca również uwagę na niewykorzystane możliwości technologii blockchain i samego Bitcoina.

Przeczytaj więcej zasobów internetowych, Bill Gates, pierwotny przeciwnik kryptowalut, jest obecnie dość neutralny. Uważa, że ​​rynek aktywów cyfrowych jest przeznaczony dla miliarderów, a nie zwykłych ludzi. Uważa, że ​​choć kryptowaluty to nicniedobrzeJednak jego zdaniem nie podoba mu się brak przejrzystości i decentralizacja kryptowalut.

Według Jamiego Dimona Bitcoin jest gorszy od kwiatów tulipanów, a każdy biznes oparty na nim jest oszustwem i nie istnieje.

Sądząc po zawartości jednej z witryn, Larry Fink stwierdził, że Bitcoina można używać do prania brudnych pieniędzy. Dzieje się tak, ponieważ transakcje są anonimowe i globalne. Mimo niewątpliwych wad jest walutą o ogromnym potencjale.

Ponadto te witryny zgłaszają, że Kenneth Rogoff nie wie, czy Bitcoin jest rosnącą bańką, która może pęknąć w dowolnym momencie, czy też warto w niego zainwestować. Czuje, że z biegiem czasu sytuacja na rynku Bitcoin w końcu się załamie.

Kto jest jednym z najbogatszych właścicieli Bitcoina?

Mówimy o operacjach FBI online w celu zwalczania przestępczości zorganizowanej i zajmowania zasobów cyfrowych. Na przykład podczas katastrofy na Jedwabnym Szlaku zakupiono 144 000 BTC. Jej właściciel wcześniej się mylił i FBI skontaktowało się z nim, mimo że został wezwany. ciemna sieć.

Kryptowaluty wywołują emocje i kontrowersje.

Influencerzy i miliarderzy wolą zachować dystans, gdy się zbliżają O kryptowalutach. Uważają, że są lepsze sposoby na inwestowanie pieniędzy. Jednak niektórzy podjęli dla nich ryzyko. Teraz są milionerami. Gwiazdy są również szczęśliwymi posiadaczami wirtualnych walut. Bez względu na to, na co patrzysz, pomimo negatywnych recenzji i kontrowersji,Na świecie jest wielu bogatych ludzi,kto stał się bogaty?Zainwestuj w Bitcoin.

Bitcoin wszedł na rynek ponad 10 lat temu i jest teraz cenniejszy niż wiele firm o globalnie rozpoznawalnych markach. Według ekspertów, nigdy na świecie nie było technologii ani rozwiązania, które tak szybko zwiększałoby wartość dodaną.

Średnia Ocena: 1.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
0
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
1
żelka
admin

A wiecie co ja myślę o Bicoin?

Myślę, że to wszystko to wielkie oszustwo i bańka spekulacyjna. Te ciągi bitów zapisane na dyskach twardych w komputerach to nieprzydatne, nic nie warte informacje. Nie trzeba być mądrym, żeby domyśleć się, że za kilak lat to wszystko pęknie z wielkim hukiem.

1 rok temu

Review Badamy, co miliarderzy myślą o Bitcoinie..