Bożena Bieleniewicz. Inspiruje ciszą, maluje uczuciami.

Bożena Bieleniewicz (bozenabieleniewicz.com). Rekomendowana nauczycielka Vedic Art. Artystka malarka, która inspiruje ciszą i maluje uczuciami. Prowadzi warsztaty malowania intuicyjnego według opatentowanej metody Curta Kallmana.


1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Wnoszę radość i wiarę w możliwości każdej osoby, którą spotykam. Pokazuję, jak poprzez malowanie intuicyjne można poznać siebie. Wnoszę spokój i zaufanie, by w całkowitej wolności ludzie mogli odkrywać swoje talenty, o których do tej pory nie mieli pojęcia.

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

Poruszają mnie drobne gesty: słowo „dziękuję” wypowiedziane z miłością i blask w oczach osób, które wyjeżdżając z moich warsztatów zaczynają wierzyć w siebie. Porusza mnie to, że zaczynają malować swoje życie po swojemu… i potrafią cieszyć się jak dzieci. I…, że wracają na kolejne edycje warsztatów malowania… Często nie sami, bo z kolejnymi osobami. To bardzo buduje i porusza.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Moją misją jest dawanie wartości i opiekuńczość by pomóc ludziom w rozwoju poprzez twórczość. Pomagam odkrywać zasoby potencjału, by napotkany człowiek mógł uwierzyć w to, że umie, potrafi, że wszystko jest możliwe. By mógł uwolnić swoją moc, która wyzwoli w nim nowe możliwości rozwoju.

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Doceniam!
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o