Kasia Kipiel. Sukces zawodowy.

Katarzyna Kipiel (kasiakipiel.com). Konsultant zawodowy. Praktyk zarządzania, motywacji i doradca w zakresie równoważenia sukcesu zawodowego z życiem rodzinnym. Aktualnie mieszkając w Oslo, inspiruje Polaków-Emigrantów do większej wiary w swoje możliwości.

1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Przede wszystkim pokazuje to dobre podejście do życia, optymizm, motywację, działanie. Nie mówię nikomu jak ma żyć, ale podpowiadam jak można żyć fajniej, satysfakcjonująco, bez narzekania! Jak się chce to można, a jak nie to zawsze jest plan A, B, C…. Fajnie być świadomym swoich możliwości, celów, miec plany na życie zawodowe i prywatne. I takie podejście do życia chcę pokazać innym. Chcę inspirować do działania. Bo kiedy mamy inspirację to mamy energię, poczucie celu, przekonanie, że odpowiednio wykorzystujemy swoje zdolności, a praca aż ‘pali nam się w rękach’.

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

Cieszę się kiedy moi klienci są zadowoleni z efektów mojej pracy. Kiedy piszą, że udało się im osiągnąć cele dzięki mojemu wsparciu merytorycznymu, że motywuję ich do działania, do zmian. Nic nie napędza bardziej i nie daje większej satysfakcji niż pozytywny feedback.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Chcę pokazać, że każdy, absolutnie każdy może osiągnąć sukces zawodowy, również za granicą. Nie ważne w jakim miejscu swojego życia jest. Jeśli chce coś zmienić to może tylko i aż dać z siebie wszystko, żeby ta zmiana nastąpiła. Nigdy nie jest za późno na zmiany i na realizację celów. Chciałabym żeby Polacy-Emigranci wykorzystywali w maksymalnym stopniu swoje umiejętności i nie bali się żyć tak jak tego chcą za granicą!
Chcę udowodnić, że sukces zawodowy nie oznacza rezygnacji z życia prywatnego. Wręcz przeciwnie. Szczęśliwe życie prywatne jest podstawą do budowy życia zawodowego.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi. Doceniam!
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
13 − 7 =