Kafejki internetowe kojarzą się dziś z latami 90., kiedy dostęp do Internetu nie był tak powszechny jak dzisiaj. Wiele osób gromadzi się tam, aby sprawdzić pocztę e-mail lub po prostu surfować po Internecie. Te czasy są nieodwołalne, zwłaszcza gdy popularne stają się urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety. Można śmiało powiedzieć, że korzystanie z Internetu jest tak proste, jak sięganie do kieszeni.

Kafejki internetowe musiały zostać zamknięte lub wprowadzić zmiany. Niektórzy z nich postanowili zainwestować w mocniejszy sprzęt i otworzyć go na graczy online. Wiele osób lubi to rozwiązanie, alePandemia koronawirusa to kolejny cios dla kafejek internetowych. Jak się okazuje, kwarantanna niemal całkowicie pozbawia kafejki internetowe ich zysków.

Kafejki internetowe podczas pandemii.

Jak być może słyszeliście z mediów, niektóre azjatyckie kafejki internetowe stojące w obliczu bankructwa postanowiły… zamknąć swoich klientów i rozpocząć wydobywanie kryptowalut. Wielu z nich ma komputery wystarczająco mocne do kopania, wystarczy im wydajna karta graficzna. Kawiarnie, które oferują również usługi vendingowesprzęt komputerowy Dostęp do nich jest łatwiejszy.

Kryptowaluty stały się ratunkiem.

Zmiana profilu działalności miała nieoczekiwany wpływ. Obecne ceny kryptowalut są tak wysokie, że uratowano wiele kafejek internetowych. Co ciekawe, niektóre z nich mogą przynosić większe zyski niż poprzednie kampanie. Oczekuje się, że takie kawiarnie nie wznowią w najbliższym czasie tradycyjnej działalności, ponieważ nowe firmy stają się bardziej dochodowe.

Sprzęt komputerowy podczas kryzysu.

Obecnie obserwujemy wzrost cen wirtualnych walut. Tradycyjna inflacja pieniądza tylko przyspieszyzwiększone zainteresowanie. Wraz z falą zainteresowania coraz więcej osób decyduje się na zaangażowanie się w kryptowaluty. Niektórzy twierdzą nawet, że mamy do czynienia z globalnym szaleństwem walut cyfrowych. Czy to źle?Zasadniczo gracze mają powody do narzekań, ponieważ większość wydanych kart graficznych już dla nich nie działa. Wiele z nich „wpada” w koparki kryptowalut, a ci, którzy wchodzą na rynek, zarabiają wygórowane ceny, które znacznie przekraczają koszt zakupu innego sprzętu komputerowego.

Średnia Ocena: 3.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
0
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
1
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
sajgon
admin

Kopanie kryptowalut?

Czemu nie? W końcu przedsiębiorcy wybiorą drogę oferującą większy zysk. Kafejki internetowe już dawno przestały mieć sens bytu. Teraz dostęp do internetu jest na tyle powszechny, że nie trzeba szukać żadnych kafejek.

1 rok temu

Review Koncepcja biznesowa azjatyckich kryptowalut..