Kompas Osobisty to narzędzie, które doskonale sprawdza się w formie autocoachingu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, prowadzimy także indywidualne konsultacje, które mają za zadanie wspomóc proces rozwoju.

Konsultacje są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza jest ukierunkowana na powrót do zdrowia na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej, podstawową metodą, która jest tutaj wykorzystywana to Psychobiologia. Druga natomiast spogląda ponadczasowo na samopoznanie i opiera się o takie narzędzia, jak Astrologia Wedyjska i Uzdrawianie Jaźni. Słowem kluczem jest tutaj Wedanta.

Psychobiologia

Podczas pracy z Klientem na konsultacji, która zwykle odbywa się online lub telefonicznie, moim głównym celem jest wskazanie na schemat myślenia i działania, w którym dana osoba żyje.

Bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa świadomość tego w jaki sposób współgra ze sobą ciało, psychika i dusza. Te sfery przenikają się ze sobą tworząc spójny, idealnie zaprojektowany organizm…

Czytaj dalej »

Monika Zmarzlińska
monika@kompasosobisty.pl

Samopoznanie

Bez samopoznania żadne inne poznanie nie istnieje. Poznając siebie, poznajesz rzeczywistość taką, jaka jest, widzisz bez żadnych interpretacji. Umysł wycisza się, przestajesz rozmawiać sam ze sobą, jesteś tutaj, tu i teraz.

Droga samopoznania to wyzwalanie z wszelkich cierpień, uzdrawianie totalne, obnażenie się z wszelkich iluzji, wykroczenie poza umysł.

Czytaj dalej »

Szczepan Zmarzliński
szczepan@kompasosobisty.pl

Top