Podczas pracy z Klientem na konsultacji, która zwykle odbywa się online, moim głównym celem jest wskazanie na schemat myślenia i działania, w którym dana osoba żyje.

Bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa świadomość tego w jaki sposób współgra ze sobą ciało, psychika i dusza. Te sfery przenikają się ze sobą tworząc spójny, idealnie zaprojektowany organizm. Skupianie swojej uwagi jedynie na ciele i na wszelkich objawach, których człowiek chce się pozbyć za sprawą „magicznej tabletki”, powoduje coraz większą frustrację i zagubienie w życiu.

Każde cierpienie rodzi się z pewnej interpretacji i oceny rzeczywistości, z oczekiwań, które nie zostały spełnione, z braku miłości, akceptacji, poczucia bezsilności, gniewu itp. Są to emocje, które rodzą się w nas i potrzebują znaleźć ujście na zewnątrz, inaczej skumulują się w formie energii w ciele i prędzej czy później ta energia będzie chciała się wydostać, by tym samym pokazać nam, że jakaś cząstka nas żyje z raną, którą należy uleczyć, dla poczucia wolności, szczęścia i dobrego samopoczucia.

Na konsultacjach pracuję na bazie wiedzy zdobytej z obszarów nauki jaką jest psychobiologia, którą prężnie rozwija DR. MARZANNA RADZISZEWSKA – KONOPKA, Biologika (Roberto Barnai), Totalna Biologia (Claude Sabbah, Gerard Athias i inni) oraz Recall Healing (Gilbert Renaud), jak i z własnych życiowych doświadczeń.

Psychobiologia daje możliwość przejścia przez cały proces zdrowienia w zrozumieniu i harmonii. Wdraża ten proces dokładnie w miejscu gdzie dana choroba ma swój początek, czyli najważniejszą kwestią w procesie zdrowienia (choroby), jest zrozumienie i uzdrowienie swoich wewnętrznych przekonań, emocjonalnych przeżyć, często starych i nieaktualnych schematów myślenia i postrzegania rzeczywistosci.

Do pracy z innymi ludźmi motywuje mnie chęć dzielenia się wiedzą, wnioskami jakie udało mi się wyciągnąć z przeżytych lekcji życiowych, w tym oczywiście stanów i chorób, które wzbogaciły moje życie największymi jak dotąd wartościami.

Monika Zmarzlińska

Opinie

KATARZYNA OSYPIUK
W chaosie informacji różnego pochodzenia, motywatorów, przywódców i mówców łatwo zgubić jasny cel. Kompas to proste i bardzo skuteczne narzędzie do analizy naszych nawyków, które przybliżają nas lub oddalają od celu. Będąc obserwatorem mocnych i słabych stron łatwiej nam odnaleźć właściwą drogę. Mnie przede wszystkim kompas mocno mobilizuje.
Będąc w trakcie drogi z kompasem odbyłam sesję z Moniką i był to moment przełomowy. To osoba niezwykle otwarta, której wiedza i intuicja zaskakują – doskonale rozpoznaje problem i momentalnie znajduje jego przyczynę. Trudno w krótkiej wypowiedzi określić czym zajmuje się Monika. Polecam wszystkim, którzy z jakiegoś powodu są na życiowym zakręcie. Pomaga zrozumieć nasze emocje, z niezwykłą wrażliwością wchodzi z nami w trudne sytuacje i wspomnienia. Wykorzystując różne metody i techniki Monika wprowadza spokój i akceptację. Jestem jej ogromnie wdzięczna.

ALICJA SZCZEPAŃSKA

Pani Monika jest bardzo dobrym człowiekiem. Współpraca z Panią Moniką jest bardzo rzetelna i konkretna. Ma w sobie bardzo dużo empatii. Jest cudowną osobą. Dziękuję bardzo bardzo. Ala.

AGNIESZKA NOWAK
Monika pojawiła się w moim życiu w momencie gdy borykałam się że swoimi m długoletnim problemem zdrowotnym.. I bardzo dobrze ,że się pojawiła. Jest nie tylko piękną kobietą, ale też empatyczną, znająca TB, z dużą intuicją. Czym mnie ujęła? Bezpośredniością, znajomościom tematu, odwaga, nie roztkliwia się, nie pozwala być ofiarą a jednocześnie rozumie, potrafi słuchać.. Jest bardzo żywiołowa, podczas spotkania wkłada w pracę cała siebie, prosto, zrozumiałe tłumaczy, idzie razem z osobą, z która pracuje ale nie trzyma jej za rękę, pozwala na samodzielność.. Daje siłę, nadzieję, jest wiarygodna. Monia, po prostu pomaganie ludziom jest Twoja pasją.. Nawet po zakończonej pracy, troszczy się o osoby z którymi pracowała. Jest konkretna. Prawdziwa w tym co robi.