Jakiś czas temu gracze odkryli, że górnicy kryptowalut byli odpowiedzialni za zakłócenie rynku kart graficznych. Jeśli to nie wystarczy, pojawią się również opóźnienia w łańcuchu dostaw, co tylko zaostrzy kryzys cen i dostępności.Niestety laptopy do gier są również niewystarczające z powodu braku sprzętu.

Wyspecjalizowane systemy już nie wystarczają.

Górnicy kryptowalut już jakiś czas temu nie byli już zadowoleni z korzystania z systemów zaprojektowanych do wydobywania cyfrowej waluty. Wrócili do wypróbowanych i prawdziwych starych metod kopania GPU. W związku z powyższymi problemami producenci nie byli w stanie wypuścić wystarczającej liczby kart graficznych, a niektóre farmy zdecydowały się na użycie laptopów do gier oraz kart mobilnych RTX. Te dawne założenia stały się teraz rzeczywistością. Górnik za pomocą laptopagra Zaczął negatywnie wpływać na segment. Pojawiają się też doniesienia, że ​​górnicy zaczynają przekonywać producentów do produkowania komputerów z tanimi podzespołami, wyposażonymi również w wydajne układy graficzne. Takie laptopy mogą być odpowiednie tylko dlagórnik z pracować razem Kopanie kryptowalut.

Sprzedaż laptopów do gier.

Co ciekawe, sprzedaż laptopów do gier wzrosła w pierwszym kwartale 2021 roku. Powodem może być słaba dostępność kart graficznych i zainteresowanie górników. Zmiana ta jest tym bardziej uzasadniona, że ​​okres był stosunkowo spokojny w porównaniu z poprzednim kwartałem,gdzie są święta?Nietypowy charakter tej sytuacji pokazuje ogrom problemu. W ten sposób laptopy nie stają się towarem deficytowym dla graczy.

Górnicy używają laptopów?

Firma MSI wprowadziła na rynek wysokiej klasy laptop do gier jako narzędzie do wydobywania kryptowalut. Cóż, producenci mogą swobodnie promować sprzęt według własnego uznania, ale to podzieli graczy. Problem jest więc na tyle poważny, że znikają nawet laptopy z kartami graficznymi NVIDIA, ponieważ służą one do kopania kryptowalut. Być może MSI zdecydowało się zmienić grupę docelową i dostarczyć sprzęt dla minerałów ETH.

Hossa jest na rynku kryptowalut.

Zaowocowało to znacznym wzrostem opłacalności kopania kryptowalut. Ether został wyceniony na około 1600 dolarów. Popyt na sprzęt górniczy ma istotny wpływ na dostępność i cenę chipów graficznych.Niestety nie możemy odpowiedzieć na długofalowe konsekwencje tej sytuacji.

Wielu ekspertów twierdzi, że po pewnym czasie możemy zostać zasypani zużytą elektroniką z farm kryptowalut. Być możeNastępnie okazja do zakupu Używany sprzęt w niższej cenie.

Średnia Ocena: 2.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
0
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
1
1 gwiazda
0
piegusek
admin

Jeszcze tego brakowało

Nie dość, że mamy kryzys na rynku półprzewodników, to jeszcze brakuje kart graficznych i pamięci RAM. Kiedy skończą się problemy i ceny pójdą w dół może skuszę się na nowy komputer. Póki co podziękuję.

1 rok temu

Review Kopacze kryptowalut korzystają również z laptopów do gier..