Kompas osobisty
 • Obserwacja myśli i emocji

 • Rozwój niezależny od nowych technologii

 • Odkrywanie wrodzonych zdolności

 • Życie w zgodzie z naturalnym kierunkiem

Bez kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


 • Występujący w postaci plannera książkowego Kompas Osobisty jest skierowany do każdego, kto ma odwagę stanąć w prawdzie, by uznać, że już najwyższy czas przestać oszukiwać samego siebie, udawać, że „jakoś to będzie”, a zamiast tego zrobić krok naprzód, dać coś od siebie i dla siebie (może po raz pierwszy).
  Spraw by życie, o jakim marzysz, stało się rzeczywistością.
  I jeśli jeszcze nie wierzysz w to, że na to zasługujesz, to praca nad sobą z Kompasem pokaże Ci, jak bardzo się mylisz.

 • Brandon Bays należy do najbardziej dynamicznych i nowatorskich nauczycieli rozwoju osobistego oraz świadomości na świecie. Jej ogromna wiedza i doświadczenie zainspirowały miliony ludzi, że uzdrawianie na poziomie komórkowym jest możliwe. Oryginalny proces całkowitego samouzdrawiania, którego autorką i pionierką jest Bays, pozwala uwolnić się od ciągnących się przez całe lata blokad fizycznych i emocjonalnych, co potwierdza w swojej praktyce m.in. dr Gilbert Renaud, twórca Recall Healing (metody polegającej na uzdrawianiu poprzez świadomość).
  W 1992 roku u Brandon Bays zdiagnozowano zaawansowanego raka macicy, a ona sama natychmiast wyruszyła w ostatecznie uzdrawiającą Podróż w poszukiwaniu swojej duszy. Zaledwie 6 tygodni później guz zniknął. Wyleczyła się z raka bez ingerencji medycznej!

  Ta wyjątkowa książka to świadectwo skuteczności głębokich technik transformacji.

 • Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

  Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

  Publikacja jest źródłem wiedzy na temat nowatorskiej metody Recall Healing/ Totalna Biologia opartej na wieloletnim doświadczeniu naukowym i praktycznym Autora.

  Zawiera liczne i aktualne przykłady z przeprowadzonych sesji terapeutycznych mogących stanowić odniesienie do sytuacji Czytelnika.

  Autor przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

  Książka-jako jedyna taka pozycja na rynku-adresowana jest zarówno do słuchaczy kursów i warsztatów RH, jak i (a nawet przede wszystkim) do psychologów, psychoterapeutów, terapeutów, przedstawicieli środowiska medycznego oraz wszystkich, którzy chcą wpływać na jakość własnego życia.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Koszyk