Monika Zmarzlińska. Uzdrawianie przez świadomość.

Monika Zmarzlińska (pielegracja.pl). Konsultant z zakresu uzdrawiania przez świadomość. Pomysłodawca i koordynator ogólnopolskiej akcji „Czystość bez chemii”.


1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Pomagam ludziom odnaleźć siebie. Swój wewnętrzny głos, „dziecko”, z którym został zatracony kontakt. Jest to zwykle żmudny proces, ale wart pracy nad sobą, aby móc żyć w równowadze, spełnieniu, bez wiecznych ustępstw, poświęceń, kompromisów, które zawsze prowadzą do frustracji, żalu, gniewu, niskiego poczucia własnej wartości. Trudno żyć w pełnej harmonii ze światem zewnętrznym, ale możemy stale się doskonalić w tej dziedzinie, i coraz częściej być obserwatorem, a nie ofiarą.
Konflikty emocjonalne, które nie raz potrafią rozłożyć na łopatki, są głównym sprawcą wszystkich chorób, dolegliwości, które uprzykrzają nam życie.
Ja staram się zawsze naprowadzić na właściwą drogę, drogę, która nigdy nie odbiega od naszej intuicji. Pomagam zrozumieć źródło danej choroby, od tych poważnych do lżejszych objawów somatycznych. To zrozumienie pozwala na świadome przejście przez fazę zdrowienia.

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

To co najbardziej mnie porusza w tym co robię, to sam proces poszukiwania, odkopywania, niczym archeolog, który napotyka na jakiś fragment i drąży głębiej. Następnie łączy znalezione elementy w spójną całość. Oczywiście, sam fakt, że komuś mogłam pomóc jest poruszający.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Życie w zgodzie z samym sobą! Nikt nie przejdzie Twojego życia lepiej niż Ty sam.

Efektem ubocznym naszej pracy jest odnalezienie własnej drogi do domu, po całym trudzie jakim jest błądzenie, zatrzymywanie się po różnych przystankach, które były jedynie czymś na chwilę. Kiedy już znajdziesz się na wspomnianej drodze i będziesz się trzymać obranego kursu poczujesz spokój, szczęście, radość z każdej chwili, bez zbędnych wyrzeczeń.
Tylko taka równowaga pozwoli iść przez wędrówkę zwaną życiem, bez poważnych chorób.

„To co wewnątrz nas, to i na zewnątrz.”

Uświadamianie, uzdrawianie świadomością jest reakcją „zaraźliwą”, bowiem osoba uzdrowiona uczy się jak żyć w zgodzie z samym sobą, ale ponadto pokazuje swojemu otoczeniu, że jest to możliwe. Ta świadomość przynosi niesamowitą satysfakcję.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi, doceniam!
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
8 × 10 =