Monika Zmarzlińska

Konsultacje: Psychobiologia • Uzdrawianie przez świadomość

monika@kompasosobisty.pl

Podczas pracy z Klientem na konsultacji, która zwykle odbywa się online lub telefonicznie, moim głównym celem jest wskazanie na schemat myślenia i działania, w którym dana osoba żyje.

Bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa świadomość tego w jaki sposób współgra ze sobą ciało, psychika i dusza. Te sfery przenikają się ze sobą tworząc spójny, idealnie zaprojektowany organizm. Skupianie swojej uwagi jedynie na ciele i na wszelkich problemach, których człowiek chce się pozbyć za sprawą „magicznej tabletki”, zwykle prowadzi do poczucia coraz większej frustracji, zagubienia w życiu i totalnego braku kontroli.

Każde cierpienie rodzi się z pewnej interpretacji i oceny rzeczywistości, z oczekiwań, które nie zostały spełnione, z braku miłości, akceptacji, poczucia bezsilności, gniewu itp. Są to emocje, które rodzą się w nas i potrzebują znaleźć ujście na zewnątrz, inaczej skumulują się w formie energii w ciele i prędzej czy później ta energia będzie chciała się wydostać, by tym samym pokazać nam, że jakaś cząstka nas żyje z raną, którą należy uleczyć, dla poczucia wolności, szczęścia i dobrego samopoczucia.
Jeśli nie zwykliśmy słuchać głosu intuicji, która jest rzecznikiem naszej podświadomości i bagatelizujemy wszystkie przeczucia związane  z kierunkiem działania w życiu, to możemy się spodziewać, że z coraz większą siłą będą one chciały przemówić do nas, a wszystko po to by chronić nas od stąpania po niewłaściwej ścieżce życiowej.

Trafiają do mnie osoby z różnego rodzaju problemami, zaniepokojone kondycją swojego zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Z własnego doświadczenia wiem jak wielkiego wyzwolenia człowiek może doznać, gdy odbuduje na nowo swoje poczucie wartości i najzwyczajniej pokocha siebie.
To jest naszym głównym celem i spokój jaki zaznaje się wówczas, stanowi dla większości osób najwyższą formę szczęścia.

Na konsultacjach pracuję na bazie wiedzy zdobytej z obszarów nauki jaką jest psychobiologia, którą prężnie rozwija Dr. Marzanna Radziszewska-Konopka, Biologika (Roberto Barnai), Totalna Biologia (Claude Sabbah, Gerard Athias i inni) oraz Recall Healing (Gilbert Renaud), jak i z własnych życiowych doświadczeń.

Psychobiologia daje możliwość przejścia przez cały proces zdrowienia w zrozumieniu i harmonii. Wdraża ten proces dokładnie w miejscu gdzie dana choroba ma swój początek, czyli najważniejszą kwestią w procesie zdrowienia (choroby), jest zrozumienie i uzdrowienie swoich wewnętrznych przekonań, emocjonalnych przeżyć, często starych i nieaktualnych schematów myślenia i postrzegania rzeczywistości.

Zrzucenie balastu, jakim jest pozbycie się często irracjonalnego lęku jest możliwe, dzięki wdrożeniu w życie odpowiednich ćwiczeń, gdyż, jak nam wiadomo, mózg jest organem, który ciągle ewoluuje, dając nam tym samym możliwość do przystosowania się do świata społecznego i materialnego.
Cała infrastruktura naszego mózgu i umysłu zależna jest od jakości i charakteru wszelkich relacji, na każdej płaszczyźnie naszego życia, to właśnie one budują sieci neuronowe, z odpowiednim zapisem/schematem, który w danym momencie naszego życia obowiązuje, a my nie mając świadomości o ich istnieniu, podejmujemy życiowe decyzje kierując w adekwatnym kierunku dynamikę mózgu.
Jeśli będziemy świadomie pracować nad swoim rozwojem, możemy się spodziewać cudownych owoców tej pracy. Decyzja zawsze pozostaje w naszych rękach.

Do pracy z innymi ludźmi motywuje mnie chęć dzielenia się wiedzą, wnioskami jakie udało mi się wyciągnąć z przeżytych lekcji życiowych, w tym oczywiście stanów i chorób, które wzbogaciły moje życie największymi jak dotąd wartościami.

Zapraszam do rozmowy.
Monika Zmarzlińska

Zamów konsultację

Wyślij wiadomość na adres: monika@kompasosobisty.pl
W treści napisz, z czym się zmagasz, co chcesz wyjaśnić poprzez konsultację.

Cena za około 1.5-godzinną rozmowę wynosi 300 zł, termin to zazwyczaj do 2 tygodni od zaksięgowania wpłaty na konto.

Prywatność: Twój adres mail, jak i wszelkie treści zawarte w korespondencji wykorzystamy tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia konsultacji z Tobą.

Opinie

Alicja Szczepańska

Pani Monika jest bardzo dobrym człowiekiem. Współpraca z Panią Moniką jest bardzo rzetelna i konkretna. Ma w sobie bardzo dużo empatii. Jest cudowną osobą. Dziękuję bardzo bardzo. Ala.

Katarzyna Osypiuk

W chaosie informacji różnego pochodzenia, motywatorów, przywódców i mówców łatwo zgubić jasny cel. Kompas to proste i bardzo skuteczne narzędzie do analizy naszych nawyków, które przybliżają nas lub oddalają od celu. Będąc obserwatorem mocnych i słabych stron łatwiej nam odnaleźć właściwą drogę. Mnie przede wszystkim kompas mocno mobilizuje.
Będąc w trakcie drogi z kompasem odbyłam sesję z Moniką i był to moment przełomowy. To osoba niezwykle otwarta, której wiedza i intuicja zaskakują – doskonale rozpoznaje problem i momentalnie znajduje jego przyczynę. Trudno w krótkiej wypowiedzi określić czym zajmuje się Monika. Polecam wszystkim, którzy z jakiegoś powodu są na życiowym zakręcie. Pomaga zrozumieć nasze emocje, z niezwykłą wrażliwością wchodzi z nami w trudne sytuacje i wspomnienia. Wykorzystując różne metody i techniki Monika wprowadza spokój i akceptację. Jestem jej ogromnie wdzięczna.

Agnieszka Nowak

Monika pojawiła się w moim życiu w momencie gdy borykałam się że swoimi m długoletnim problemem zdrowotnym.. I bardzo dobrze ,że się pojawiła. Jest nie tylko piękną kobietą, ale też empatyczną, znająca TB, z dużą intuicją. Czym mnie ujęła? Bezpośredniością, znajomościom tematu, odwaga, nie roztkliwia się, nie pozwala być ofiarą a jednocześnie rozumie, potrafi słuchać.. Jest bardzo żywiołowa, podczas spotkania wkłada w pracę cała siebie, prosto, zrozumiałe tłumaczy, idzie razem z osobą, z która pracuje ale nie trzyma jej za rękę, pozwala na samodzielność.. Daje siłę, nadzieję, jest wiarygodna. Monia, po prostu pomaganie ludziom jest Twoja pasją.. Nawet po zakończonej pracy, troszczy się o osoby z którymi pracowała. Jest konkretna. Prawdziwa w tym co robi.

Top