Materiały

Podróż, The Journey – Brandon Bays

39,00 

Brandon Bays należy do najbardziej dynamicznych i nowatorskich nauczycieli rozwoju osobistego oraz świadomości na świecie. Jej ogromna wiedza i doświadczenie zainspirowały miliony ludzi, że uzdrawianie na poziomie komórkowym jest możliwe. Oryginalny proces całkowitego samouzdrawiania, którego autorką i pionierką jest Bays, pozwala uwolnić się od ciągnących się przez całe lata blokad fizycznych i emocjonalnych, co potwierdza w swojej praktyce m.in. dr Gilbert Renaud, twórca Recall Healing (metody polegającej na uzdrawianiu poprzez świadomość).
W 1992 roku u Brandon Bays zdiagnozowano zaawansowanego raka macicy, a ona sama natychmiast wyruszyła w ostatecznie uzdrawiającą Podróż w poszukiwaniu swojej duszy. Zaledwie 6 tygodni później guz zniknął. Wyleczyła się z raka bez ingerencji medycznej!

Ta wyjątkowa książka to świadectwo skuteczności głębokich technik transformacji.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Brandon Bays swoją podróżą uświadomiła nie tylko sobie, fakt, że w naszym wnętrzu znajduje się niezmierny w sile potencjał, boska siła, dzięki której w naszym życiu dzieją się cuda.

Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, czytamy w Piśmie Świętym, tego podobieństwa Brandon z pewnością się dopatrzyła we własnym wnętrzu, nieskończona mądrość, która sprawia, że oddychamy we śnie, że w snach ukazuje nam pewne sprawy, które należałoby załatwić.
A gdyby tak, każdy z nas dopatrzył się tego podobieństwa do Stwórcy, we własnym wnętrzu? Jaki świat moglibyśmy stworzyć dla siebie tu na Ziemi..
Jaką miłość i pokój moglibyśmy czuć..
Książka Brandon dla mnie osobiście stanowiła i nadal stanowi element inspiracji i motywacji do pracy z moim wewnętrznym dzieckiem, jak również utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem na właściwej drodze, jestem w stanie ciągłej, fascynującej podróży.
Polecam gorąco tę pozycję każdemu, kto szuka spełnienia, sensu istnienia. Znajdziesz w tej książce wiele przykładów uzdrawiania duszy i ciała, poprzez dojście do świadomości, Żródła..

Co również jest istotne, na końcu książki odnajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące Podróży w głąb siebie.
Korzyści jakie można uzyskać w procesie Podróży są bezcenne.
Życzę Wam zatem, szerokiej drogi.
Monika Zmarzlińska

Dane techniczne:
Brandon Bays. Podróż. The Journey
Wena Poznań 2013
okładka miękka
231 stron, format: 13,5 x 21,5 cm

Top