Materiały

Recall Healing, Totalna biologia – Uzdrawianie przez świadomość, Gilbert Renaud

210,00 

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Publikacja jest źródłem wiedzy na temat nowatorskiej metody Recall Healing/ Totalna Biologia opartej na wieloletnim doświadczeniu naukowym i praktycznym Autora.

Zawiera liczne i aktualne przykłady z przeprowadzonych sesji terapeutycznych mogących stanowić odniesienie do sytuacji Czytelnika.

Autor przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Książka-jako jedyna taka pozycja na rynku-adresowana jest zarówno do słuchaczy kursów i warsztatów RH, jak i (a nawet przede wszystkim) do psychologów, psychoterapeutów, terapeutów, przedstawicieli środowiska medycznego oraz wszystkich, którzy chcą wpływać na jakość własnego życia.

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Recall Healing / Totalna biologia to leksykon, który uzbraja nas w narzędzia dzięki którym możemy znaleźć źródło naszego problemu jakim stać się może choroba.
Mając jakieś dolegliwości czy też zdiagnozowaną chorobę, możemy szukać pośród konkretnych źródeł konfliktów emocjonalnych i tam natrafić na odpowiedź dlaczego mózg automatyczny aktywował daną chorobę.

Wiemy już, że choroby pojawiają się w chwili gdy nasza dusza cierpi lub przestała już cierpieć, gdy nasze życie nie zlewa się zupełnie z tym jakie oczekiwania w nas tkwią.
Choroba wtedy zjawia się w naszym życiu tak właściwie aby przytrzymać nas przy życiu, chcąc ukazać problem, z którym nie umiemy sobie poradzić. Chorobą można się więc posłużyć do odnalezienia równowagi i zagubionego pokoju i miłości. Gilbert Renaud opracowując, a raczej dopracowując to co rozpoczął dr Hamer oddaje w nasze ręce wspaniałe dzieło, z którego ja korzystam ku uciesze duszy i ciała.
Monika Zmarzlińska

Dane techniczne:
Uzdrawianie przez świadomość
Gilbert Renaud Recall Healing: Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań. Leksykon
Wena Poznań 2014
okładka miękka
272 strony, format: 22 x 28 cm

Top