Kompas osobisty
Zamów swój kompas

Zamów swój kompas

49,00 

Pierwszy planner, który pomaga realizować zarówno materialne postanowienia, jak i osiągać spokój wewnętrzny.

Kategoria:

Opis

Kompas Osobisty to narzędzie, które ma za zadanie pomóc zrozumieć siebie. Swoje słabości, ograniczenia, jak i również mocne strony.

Jeśli jesteś osobą, która wciąż odnosi wrażenie, że istnieje coś, co skutecznie blokuje w działaniu, byciu asertywnym, spokojnym, bardziej opanowanym i zdyscyplinowanym, to zacznij obserwować siebie dogłębnie, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Chcesz wykazać się większą cierpliwością, zamiast popadać w złość i gniew, nawet w najmniej oczekiwanym momencie? Być może cierpisz z powodu lęków i irracjonalnych obaw, których nie potrafisz zrozumieć i wstydzisz się o tym rozmawiać z kimkolwiek. Kompas Osobisty będzie Ci towarzyszył w każdej sytuacji Twojego życia i jeśli w Twojej głowie pojawia się jakieś straszne myśli, trudne emocje, to zamiast je odpędzać od siebie ze wszystkich sił, zaczniesz je opisywać, szczegółowo opisywać, aż dojdziesz do źródła ich powstawania. Jest to niezwykle przydatna metoda, która pozwala zdystansować się do samego siebie i stać się czujnym obserwatorem, a nie ofiarą.

Kompas osobisty jest podzielony na 11 tygodniowych etapów, które pomogą Ci wprowadzić większą uważność w stosunku do cnót: waga słowa, spokój, ład, oszczędność, szczerość, pracowitość, umiarkowanie, czystość, pokora, sprawiedliwość i samodyscyplina. (Wymieniona lista wartości oraz sposób pracy z nią zostały zainspirowane ponadczasową metodą opracowaną przez Benjamina Franklina. Na początku każdego tygodnia znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci z większym powodzeniem rozwijać się w poruszanym obszarze).

77 dni ‚podróży’ buduje pozytywne nawyki zwiększa częstotliwość osiągania równowagi wewnętrznej! Przekłada się to m.in. na poprawę zdrowia i relacji z bliskimi, więcej czasu na zaspokajanie swoich autentycznych potrzeb, obniżenie poziomu stresu!

Sumienne korzystanie z narzędzia pomoże Ci ponadto:

  • Określać i z większym powodzeniem realizować codzienne postanowienia.
  • Tworzyć autosugestie, które m.in. budują większe poczucie własnej wartości.
  • Pobudzić kreatywnośćnabierać odwagiOdkrywać nowe, zgodne z Tobą możliwości.
  • Praktykować wdzięcznośćDoceniać to, co już jest.
  • Usprawnić komunikację z samym sobą, dochodzić do źródła wewnętrznych pobudek.
  • Zrozumieć swoje emocje i reakcje na otaczającą rzeczywistość.
  • Wprowadzić większy spokój i spójność do swojego życia.
  • Wchodzić w „medytację życia” i zwiększać jej częstotliwość, niezależnie od formy, w której znajduje się Twoje ciało.

Dane techniczne:
Format: 105 x 148 mm;
Ilość stron: 188;
Oprawa: twarda.

Delivery and Returns Content description.