SAMOPOZNANIE

Poznaj nas i siebie, lepiej.

Kompas Osobisty to nazwa, za którą znajdują się narzędzia służące do poznania własnej natury i rozwoju w zgodzie z ponadczasowymi praw/d/ami egzystencji. Samopoznanie i związana z nim samorealizacja wyzwalają z wszelkich pragnień zadowalania zmysłów, z cierpienia. Droga pojednania wewnętrznego prowadzi ku harmonii, spokoju i akceptacji, zrozumienia przelotnych nurtów materialnej egzystencji. Żyjemy w takim, a nie innym świecie, mamy tutaj wszystko, aby wzrastać i pielęgnować swoją wieczność. Poprzez wzrost zmieniamy rzeczywistość, przechylając swoją percepcję z ignorancji, poprzez pasję, ku życiu w pełni dobroci. Dobroci, w której główną rolę odgrywają czystość, miłosierdzie, kontrola zmysłów i prawdomówność.

Źródło wiedzy

Wiedza, którą przekazujemy płynie z takich źródeł, jak np. pisma wedyjskie, metody związane z uzdrawianiem poprzez świadomość (np. Psychobiologia) i uwalnianiem nadmiaru napięć, Astrologia oraz inne ponadczasowe nauki. Skuteczność stosowanych przez nas praktyk jest niezależna od współczesnej technologii, można ją zweryfikować natychmiastowo. Dalsze postępy w procesie holistycznego uzdrawiania, czyli powrotu do równowagi i samopoznania są zależne tylko i wyłącznie od woli i konsekwencji osoby, która rozpoczyna z nami współdziałanie.

Po co i dla kogo?

Teoretycznie stosowane przez nas rozwiązania są przeznaczone dla każdego, kto cierpi na jakąkolwiek dolegliwość. W praktyce przeważnie zgłaszają się do nas osoby, które poszukują tzw. „ostatniej deski ratunku”, Ci, na których medycyna akademicka postawiła już wyrok. Oni sami natomiast w głębi duszy widzą światło i tli się w nich nadzieja, że kontakt z nami będzie istotnym krokiem w kierunku poprawy zdrowia.
[Ważne! Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko według współcześnie przyjętych założeń medycznych jest np. „nieuleczalnie chore”, to prawdopodobnie klucz do uzdrowienia leży w Tobie, w Twoim głębokim zrozumieniu. Poprzez współdziałanie rozpoczniemy podróż do przyczyny utrapienia, aby uwolnić napięcie. Czy ciało Twojego dziecka przetrwa? Tego nie wiemy, jesteśmy natomiast przekonani, że szanse wzrosną.]

Kolejnym adresatem naszego przesłania są osoby, które zauważają, że brakuje im w życiu równowagi. Osoby, które cyklicznie zmagają się z określonymi problemami i nie potrafią z nich definitywnie wyjść. Czujesz, że żyjesz w niekończącym się pędzie, by zaspokoić swoje coraz to nowsze, materialne ambicje związane z kierunkiem współczesnej cywilizacji? A może rzeczywistość Cię przerasta i paraliżuje Cię strach przed podjęciem jakichkolwiek działań,. Nie potrafisz wyrażać swoich autentycznych odczuć? Kompas Osobisty może okazać się dla Ciebie przełomowym narzędziem.

Trzecią grupą docelową są osoby, które pragną żyć w zgodzie ze swoją własną naturą i przy okazji poprzez swoje aktywności nie czynić szkód względem innych, jak i środowiska. Pomożemy Ci oczyszczać się ze wszystkich Twoich pragnień natury materialnej. Ten proces prowadzi do tego, że przestajesz marzyć o idealnym świecie, a zaczynasz go coraz bardziej doświadczać.

Sposoby wyrazu

Pierwszym narzędziem, które opracowaliśmy, jest występujący w postaci poręcznego plannera książkowego Kompas Osobisty. Kompas został przeznaczony na 77 dni praktyk, jego głównym zadaniem jest wprowadzanie na ścieżkę zrozumienia i jednoczesne uniezależnianie użytkownika od siebie.
Środek, o którym mowa to swojego rodzaju pośrednik pomiędzy światem materii a głosem Twojej duszy. Wraz z postępem w nauce nawigacji potrafimy sprawnie poruszać się bez konieczności używania kompasu. Podobnie rzecz się ma w przypadku kompasu magnetycznego, który stał się naszą inspiracją. Świadomy praw natury podróżnik potrafi odróżnić kierunki poprzez obserwację otaczającej go przyrody. Podróżnik tym samym staje się przyrodnikiem, a dalej idąc obserwatorem.

Drugim rozwiązaniem, z którego możesz skorzystać jest analiza. Na podstawie Twojej daty urodzenia i odpowiedzi na zadane przez nas pytania opracowujemy analizę, która w znacznym stopniu może pomóc rozjaśnić wiele istotnych dla Ciebie kwestii życiowych.

Trzecim dostępnym u nas narzędziem jest konsultacja. Poprzez rozmowę bardziej precyzyjnie zlokalizujesz swój obecny etap podróży i zrozumiesz przyczyny, które doprowadziły Cię tu, gdzie jesteś. Zmierzamy ku prawdzie, a ta z kolei daje wyzwolenie.
[Wiedza, czyli weda. Praweda, czyli prawda. Wiedza = Prawda.]

Top